4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Skandal z udziałem Zenka Martyniuka! Reputacji już nie uratuje

Zobacz koniecznie

Zenek Martyniuk to znany gwiazdor disco -polo, jednak ostatnio równie głośno jest o jego jedynym synu, Danielu Martyniuku. 31-latek często miesza się w liczne skandale.

Fani Zenka Martyniuka interesują się często nie tylko jego koncertami i karierą, ale także życiem osobistym. Paparazzi nachodzą go nieraz w różnych miejscach, np. sklepach, i robią zdjęcia z ukrycia, dopasowując do nich liczne teorie. Tym razem jednak nie musieli tego robić – gwiazdor disco -polo nie ukrywał swojego zdania.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ten pies i ślepa kura robią rzeczy nie do pomyślenia! Sam zobacz (FOTO)

 

31-letni syn Zenka Martyniuka, Daniel Martyniuk, często miesza się w liczne skandale związane z alkoholem, łamaniem prawa i wulgarnymi filmami. Nie powodzi mu się także w małżeństwie – wraz z żoną biorą rozwód. Jak donosi Super Express, Zenek Martyniuk, jak i jego żona, stanęli po stronie synowej, a nie syna!

 

Daniela ciągnie do złego towarzystwa. On nie ma chyba nawet jednego porządnego kolegi. Kiedyś może i miał, ale wszyscy się poodsuwali, kiedy zobaczyli, że lepiej bawi się wśród zdegenerowanego towarzystwa, które lubi używki. Ciągle obiecuje, że się zmieni, ale zawsze wraca do nałogów, które zawładnęły jego życiem

 

– komentuje całą sytuację znajomy Martyniuków w „Super Expressie”.

 

CZYTAJ TAKŻE: Brat Agaty Dudy ujawnił całą prawdę o niej! Nie mógł dłużej zachować sekretu

 

Według Super Expressu Martyniukowie wiedzą, co wyprawia ich syn i akceptują decyzję jego żony o rozwodzie. Biorą pod uwagę przede wszystkim dobro wnuczki. Zależy im na jej szczęściu, nawet jeśli ma jej je zapewnić rozwód ich syna.

 

Źródło: lelum.pl, se.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com RNP TV

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze