21.8 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Skandaliczne słowa posłanki PO! Porównała papieża Jana Pawła II do…(WIDEO)

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo pod koniec czerwca odbędą się wybory prezydenckie. Kandydaci przez cały czas się promują tworząc różnego rodzaju konferencje prasowe, czy spotykając się ze swoimi wyborcami. Tym razem posłanka PO chyba trochę przesadziła. Porównała wizytę papieża Jana Pawła II w Polsce do…

Jak wiadomo kandydaci na prezydenta przez cały czas robią wszystko, by pokazać się od jak najlepszej strony. Nagrywają konferencje prasowe, czy spotykają się ze swoimi sympatykami. Kandydat z ramienia PO – Rafał Trzaskowski przyjechał ostatnio na Podhale.

Posłanka Platformy Obywatelskiej – Jagna Marczułajtis-Walczak nie kryła zachwytu Trzaskowskim, jednak chyba trochę przesadziła.

Swoją radością podzieliła się na Twitterze.

Prezydent Warszawy @trzaskowski_ z wizytą w Zakopanem. 23 lata temu w dniu 6 czerwca 1997 był w Zakopanem Jan Pawel II. Dziś gościmy kandydata na prezydenta Polski. Zwyciężymy! Bo # mamydosc.

-napisała.

Jej wypowiedź oburzyła wielu Internautów. Twierdzili bowiem, iż nie na miejscu jest porównywać świętego Jana Pawła II do Rafała Trzaskowskiego.

No to poleciałaś z tym zestawieniem Człowiek zasłaniający twarz dłonią Papież JPII Czaskoski. Weź koło i trzaśnij się w czoło kobieto.

-pisali oburzeni użytkownicy.

Źródło: propolski.pl, Twitter.com

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze