28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Sondażowe wyniki wyborów! Andrzej Duda komentuje wynik!

Zobacz koniecznie

Dziś odbyły się długo wyczekiwane wybory na prezydenta Polski. Według sondażowych wyników w II turze znajdą się Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. 

Dziś odbyły się wybory na prezydenta Polski. Oto sondażowe wyniki:

41,8 proc – Andrzej Duda, 30,4 proc Rafał Trzaskowski, 13,3 proc. Szymon Hołownia, 7,4 Krzysztof Bosak, Robert Biedroń uzyskał 2,9 proc. głosów. Natomiast kandydat PSL Władysław Kosiniak-Kamysz uzyskał głosy  2,6 proc. badanych Marek Jakubiak uzyskał 0,5 proc., Waldemar Witkowski 0,3 proc., Stanisław Żółtek 0,3 proc., Paweł Tanajno 0,3 proc., a Mirosław Piotrowski 0,2 proc.

Swój wynik skomentował Andrzej Duda.

 Wynik sprzed pięciu lat pobity o kilka długości. Bardzo dziękuję wszystkim rodakom za frekwencję, gremialny udział w wyborach. Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, dziękuję Państwu, że poszliście na wybory.

-powiedział.

Dodał, że gratuluje też Rafałowi Trzaskowskiemu.

Trzeba mieć odwagę i determinację, żeby wystartować w wyborach. Dziękuję konkurentom, że uczestniczyli w tej kampanii. Gdyby nie to, prawdopodobnie nie byłoby takiej frekwencji, był ogromny wybór.

-dodał.

Wygrywam tę pierwszą turę w sposób zdecydowany. Jest potężna, choć to są wyniki o charakterze sondażowym. Gratuluję wszystkim konkurentom, w szczególności Rafałowi Trzaskowskiemu.

-zaznaczył.

Co sądzicie o sondażowych wynikach wyborów? Spodziewaliście się innego wyniku?

Źródło: onet.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze