Starcie liderów Konfederacji. Cięta riposta Bosaka wobec Korwina

Wielu polityków oraz publicystów postanowiło skomentować pierwszą turę wyborów prezydenckich. Wśród nich nie mogło braknąć Janusza Korwina -Mikkego, którego wpis na Twitterze nie przypadł jednak do gustu Krzysztofowi Bosakowi.

 

Po pierwszej turze wyborów prezydenckich nie brakło komentarzy od prawa do lewa naszej sceny politycznej. Sporo było dość kontrowersyjnych. Wśród nich np. Sylwii Spurek oraz Joanny Scheuring -Wielgus, o czym informowaliśmy wczoraj na łamach naszego portalu i co możecie przeczytać poniżej.

 

 

 

Głos w sprawie wyborów postanowił zabrać także Janusz Korwin – Mikke. Na swoim Twitterze napisał: „Nie ukrywam, że martwi mnie wyrażanie radości, że spadł procent popierających KONFEDERACJĘ mężczyzn. Moim celem jest mieć poparcie 40% mężczyzn i 5% kobiet. To mężczyźni torują drogę do zmian. Kobiety i tak w przyszłości podążają za mężczyznami”.

 

 

Wypowiedź ta zdecydowanie nie przypadła do gustu części internautów, w tym Krzysztofowi Bosakowi, który postanowił zripostować popularnego polityka. „Być może na początku XX wieku kobiety politycznie podążały za mężczyznami. Dziś tak nie jest, czego świadectwem jest różny rozkład poparcia w obu grupach płciowych. Jednym z celów mojej kampanii było przekonanie do nas większej liczby pań. Protekcjonalne wypowiedzi temu nie służą” – skomentował Krzysztof Bosak.

 

 

Tweet kandydującego na urząd prezydenta Konfederaty spodobał się wielu internautom. Nie brakło nawet ciepłych słów ze strony przeciwników politycznych. Działaczka Lewicy Justyna Klimasara napisała: „Świat się kończy. Podoba mi się wpis pana Bosaka”.

 

 

Źródło: Twitter

Foto: You Tube/ KonfederacjaTV (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze