16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

SZOKUJĄCE nagranie! Atak na małżeństwo i ich sklep [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnich tygodniach, po okresie społecznej izolacji w związku z pandemią koronawirusa, w Stanach Zjednoczonych doszło do licznych protestów, które przeobraziły się w zamieszki, starcia z policją oraz wiele innych aktów wandalizmu i przemocy. Przy okazji manifestacji organizowanych po śmierci George’a Floyda, który zginął w wyniku źle przeprowadzonej interwencji przez policjantów, dochodziło także do napaści i kradzieży. W wyniku tychże wydarzeń straty i szkody ponosiły niewinne osoby cywilne.

 

Protesty, które rzekomo mają być wyrazem sprzeciwu wobec zjawiska rasizmu i niesprawiedliwego traktowania ludzi o ciemnym kolorze skóry, odbywały się także w niektórych znanych miastach europejskich, gdzie również dochodziło do niszczenia pomników, zniszczeń oraz starć z funkcjonariuszami policji. Przy okazji zajść na naszym kontynencie, jak również za oceanem zarejestrowano sporą ilość bulwersujących nagrań, które ukazują z jak dużą agresją przyszło mierzyć się służbom podczas tychże protestów. Do jednej ze szczególnie wstrząsających sytuacji doszło też, jak podają media, w Rochester na terenie stanu Nowy York. Tam też nagrano zdarzenie, którego ofiarami stało się starsze małżeństwo.

 

O niepokojących scenach przy okazji manifestacji jakie odbywały się w ostatnim czasie, przeczytają Państwo również w poniższych artykułach:

Zamieszki w Europie! Policja ucieka przed manifestantami [WIDEO]

 

Zamieszki w USA i Europie! Zobaczcie wstrząsające sceny rozgrywające się na ulicach [WIDEO]

 

W przypadku wspomnianego małżeństwa, agresorzy zaatakowali ich sklep. Takie wnioski wynikają z informacji przekazanych za pośrednictwem portali internetowych. Na nagraniu widać sytuację, która jest naprawdę bulwersująca. Napastnikom nie wystarczyło bowiem, że zaatakowali sklep, gdyż agresje wyładowali też na ludziach, w tym również kobiecie, która wraz z mężem chciała ochronić prowadzony interes. Tę niepokojącą scenę obejrzeć można na udostępnionym poniżej nagraniu.

 

Warto zobaczyć również:

Wjechał samochodem w grupę policjantów i żołnierzy! [WIDEO]

 

Dziennikarka była na wizji, gdy doszło obok niej do wybuchu! [WIDEO]

 

 

 

Źródło: Facebook/@KamieniKupa1

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze