-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Sztab R. Trzaskowskiego szuka aktorów. Lista poszukiwanych postaci zaskakuje

Zobacz koniecznie

Trwa kampania wyborcza, a dzień w którym Polacy zdecydują kto zasiądzie na fotelu prezydenta nadchodzi wielkimi krokami, bo finalnie odbyć ma się w niedzielę 28. czerwca. Przy okazji zmagań kandydatów i ich sztabów o głosy niezdecydowanych jeszcze wyborców, pojawiają się w mediach informacje, które wywoływać mogą spore kontrowersje, jak również zastanowienie nad intencjami osób kreujących kampanię poszczególnych polityków, jak i samych zainteresowanych.

 

Informowaliśmy dziś o zaskakującej deklaracji jednego ze znanych polityków Konfederacji. Jak się jednak okazuje, ciekawe wieści dotyczą również głównego kontrkandydata obecnie urzędującego prezydenta, czyli włodarza Warszawy- Rafała Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej.

 

Czytaj również:

Polityk Konfederacji zachęca do głosowania na Rafała Trzaskowskiego [FOTO]

 

Jak ustalić miał portal wPolityce.pl, za pośrednictwem jednej z agencji przedstawiciele sztabu Rafała Trzaskowskiego poszukiwać mają aktorów potrzebnych do przygotowania spotu wyborczego. Intrygujące może być dla wielu czytelników to jakich postaci potrzebuje otoczenie kandydata Platformy Obywatelskiej.

 

W treści ogłoszenia napisano, że szukane są osoby w wieku od 18. do 70. roku życia. Mają one prezentować przekrój społeczeństwa. Nie powinny one być też zgodnie z tym ogłoszeniem rozpoznawalne na podstawie paradokumentów i reklam. Aktorzy ci mają być też jak podano naturalni i wiarygodni.

 

Jak przytacza portal wPolityce.pl, w treści ogłoszenia zamieszczono listę typów postaci, które są pożądane przy realizacji spotu wyborczego kandydata Platformy Obywatelskiej:

 

 1. Starsza Pani modlitewna 55 – 70.
 2. Dziewczyna wyglądająca na ekpedientkę ok. 30 – 35.
 3. Mężczyzna bojówkowy ONR, 33-35.
 4. Typowy Ślązak (lub Kaszub albo ktoś z jeszcze innym akcentem) wiek nie jest istotny, może być młody też, ale idealnie byłoby 55-60 lat.
 5. Migający człowiek, doświadczony, mężczyzna zmęczony życiem. Nie jest typem przystojniaka.
 6. Dziewczyna, aktywistka, wyglądająca trochę jak Greta Thunberg, 18 – 22 lata.
 7. Elegancki mężczyzna na wózku, raczej prawdziwy niepełnosprawny.
 8. Starszy Pan z zasadami ok. 60 – 70.
 9. Dresiarz/kibol ok. 25 – 40.
 10. Silny, wielki mężczyzna albo…
 11. Młody Pan 25 – 30 lat – szczupły, swierzy intelektualista (pisownia oryg.).
 12. Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda, ale nie starsza kobieta, 45-50.
 13. Mężczyzna 50+, pasjonat, „mój stary jest pasjonatem historii” typ nauczyciela.
 14. Powstańczyni Warszawska – prawdziwa zł z prowizja agencji.

 

Jak widać w ramach prowadzenia castingu na aktorów do spotu, niektóre postacie są wyjątkowo intrygujące, a ich wizerunek ma być dosyć sugestywny względem pewnych tematów i stereotypów. Warto tu zwrócić uwagę na takie z wymienionych postaci jak np.: „Dresiarz/kibol”, dziewczyna podobna do Grety Thunberg czy „mężczyzna bojówkowy ONR”.

 

 

 

Źródło: wPolityce.pl ; Tysol.pl

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze