Ta grafika poruszyła internautów! Jak przedstawia Trzaskowskiego? [FOTO]

Rafał Trzaskowski jako marionetka Donalda Tuska? Taką grafikę opublikował wczoraj Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji w rządzie RP. Post osiągnął wysoką popularność i wywołał gorącą dyskusję użytkowników portalu społecznościowego. Co dokładnie przedstawia obraz?

 

To kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski przedstawiony jako pacynka na sznurkach. Pociąga nimi nie kto inny jak Donald Tusk, były premier i obecny przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, znanej z licznych wystąpień przeciwko Polsce na forum Parlamentu Europejskiego. Obrazek ma sugerować zależność prezydenta Warszawy od byłego szefa Rady Europy. To zdaniem Andruszkiewicza dyskredytuje Trzaskowskiego jako wiarygodnego kandydata.

 

Ciężko się z tym nie zgodzić pamiętając o wszystkich aferach rządów PO-PSL. Sam stan państwa jaki pozostawił po sobie rząd Ewy Kopacz również pozostawiał wiele do życzenia. To wysokie bezrobocie i niskie zarobki oraz brak programów społecznych i prorodzinnych. Dodać można brak samodzielnej polityki zagranicznej i uległość wobec Niemiec.

 

Andruszkiewicz przypomniał tym samym kto wprawdzie stoi za Rafałem Trzaskowskim i co realnie niesie za sobą jego ewentualna prezydentura. Kandydat opozycji totalnej otwarcie zapowiada całkowicie odmienny dyskurs polityczny niż ten prowadzony przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Trzaskowski przede wszystkim chce wrócić do wspierania dążeń federalistycznych Unii Europejskiej i na szeroką jak nigdy dotąd skalę zwalczać kościół i tradycyjne wartości ze sfery publicznej. Analizując linię prezydenta Warszawy po ponad roku prezydentury w stolicy, istnieje również duża obawa o inwazyjną promocję radykalnie lewicowej ideologii LGBT.

 

Wybory prezydenckie odbędą się już w najbliższą niedzielę. Adam Andruszkiewicz otwarcie wspiera w nich urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

U D O S T Ę P N I A M Y! ? R. Trzaskowski udaje dzisiaj "niezależnego kandydata". Jednak doskonale wiemy, kim naprawdę…

Gepostet von Adam Andruszkiewicz am Donnerstag, 25. Juni 2020

 

Komentarze

Komentarze