17.6 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024

TAKIM samochodem jeździ Anna Lewandowska! Cena zwala z nóg!

Zobacz koniecznie

Anna Lewandowska to żona Roberta Lewandowskiego, ale znana jest  nie tylko dzięki reputacji męża. Rozkręciła swój własny biznes jak trenerka fitness i buduje własny wizerunek. 

Anna Lewandowska została ostatnio zauważona na ul. Marszałkowskiej w Warszawie, gdzie znajduje się studio „Dzień Dobry TVN”. Podjechała tam swoim autem – jak widać nie korzysta z pomocy szofera, bo wysiadała od strony kierowcy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chińczycy miesiącami ukrywali koronawirusa? Ujawniono zdjęcia (FOTO)

 

Czym jeździ Anna Lewandowska? Nie da się ukryć, że firma przynosi jej spore zyski, szczególnie odkąd trenerka nie zajmuje się tylko wypuszczaniem filmów z treningami. Lewandowska ma własna aplikację z dietą i treningami, a także wypuszcza inne liczne produkty, na przykład kosmetyki. Dzięki temu domowy budżet z pewnością nie cierpi, o czym świadczy samochód Lewandowskiej.

 

Do studia TVN Lewandowska podjechała Mercedesem za fortunę. Mercedes klasy G według aktualnych danych można kupić w cenach wahających się od 500 do 800 tys. zł

 

CZYTAJ TAKŻE: Wyszło na jaw! Michał Szpak znalazł kobietę bliską sercu (FOTO)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze ? Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)

Źródło: wp.pl / foto Instagram.com Anna Lewandowska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze