TO zabija koronawirusa w kilka sekund! Zobacz JAKA to metoda!

Od kilku miesięcy cały świat walczy z epidemią koronawirusa. Mimo, iż niektóre kraje mogą się pochwalić sukcesem w walce z groźnym wirusem, w dalszym ciągu są jednak państwa, które wirusa pokonać nie potrafią. Ostatnio naukowcy odkryli jak w łatwy sposób można zabić koronawirusa i to w 25 sekund! Zobaczcie koniecznie, o jaką metodę chodzi. 

W wielu krajach na świecie liczba osób zakażonych wciąż rośnie. Problem ma chociażby Brazylia czy Portugalia. Nic na razie nie wskazuje na to, by kraje te wróciły do normalności. Coraz częściej mówi się również o szczepionce przeciwko koronawirusowi – jednak na razie jeszcze długa droga zanim będzie można wypróbować jej skuteczność.

Ostatnio w sprawie koronawirusa badania prowadzili naukowcy z National Laboratory of Infectious Diseases (NIEDL) z Uniwersytetu Bostońskiego oraz firma Signify.

Jak informuje BBC z  ich badań wynika, że zakażenie koronawirusem można usunąć w ciągu kilkudziesięciu sekund przez promieniowanie ultrafioletowe ze specyficznych lamp.

Z badania można się dowiedzieć także, że przy dawce 5 milijuli na cm2 rozkład koronawirusa znacznie się zmniejsza tj. nawet o 99%.

Przy dawce np. 22 mulijuli wirus zniknął w kilkadziesiąt sekund prawie całkowicie.

Jeżeli mowa o przeciwciałach naukowcy badali tą kwestię w tym miesiącu. Okazało się, że ludzie „nigdy nie wytworzyć przeciwciał przeciwko koronawirusowi”. Wszystko dlatego, iż często znikają gdy pacjent wraca do zdrowia.

Co sądzicie o wynikach tych badań? Myślicie, że mogą mieć rację?

 

Źródło: BBC, dzieckoifigura.pl

Foto: Pixabay.com

Komentarze

Komentarze