18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

TRAGICZNA śmierć Polki i jej dzieci. Takie pożegnanie WZRUSZA do łez…

Zobacz koniecznie

Ta śmierć poruszyła polskie i zagraniczne media. W czerwcu Polka oraz jej trzy córki zginęły w tragiczny sposób. Sprawca zbrodni już usłyszał wyrok, a pożegnanie Polek wzruszy cię do łez! 

Ta śmierć poruszyła zarówno Polaków jak i Kanadyjczyków. Do tragicznego zdarzenia doszło 18 czerwca w Brampton, Ontario w Kanadzie. Kobieta oraz jej trzy córeczki jechały razem vanem. Nagle doszło do wypadku. W ich samochód wjechał pojazd terenowy prowadzony przez młodego chłopaka. Van wyskoczył z jezdni i złamał się na pół. Lekarze nie byli w stanie odratować ani Polki, ani jej trójki dzieci, ponieważ wszyscy zginęli na miejscu.

Mężczyzna, który prowadził samochód terenowy został już aresztowany i usłyszał zarzuty. Za zabójstwo czterech osób grozi mu nawet i dożywocie.

Kanadyjską Polonię bardzo poruszyła ta śmierć. Pogrzeb miał charakter zamknięty jednak był transmitowany w Internecie.

Bliscy w bardzo wzruszający sposób wspominali młodą Polkę. Według nich była ciepłą i dobrą osobą, która zawsze zwracała uwagę na uczucia innych. Dodano także, iż zarówno ona jak i jej córeczki pozostaną w ich sercu na zawsze.

37-letnia Polka, Karolina Ciasullo i jej trzy córki: sześcioletnia Clara, czteroletnia Liliana i jednoroczna Mila zginęły we czwartek w wypadku w Brampton, Ontario.
Pomóż rodzinie w tym trudnym czasie.

-taki komunikat możemy przeczytać na Facebooku kanadyjskiej Polonii – Polonia Kanada News.

 

Źródło: lelum.pl

Foto: Facebook.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze