4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Tragiczny wypadek autobusu. Wiadomo kim była ofiara śmiertelna [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W dniu dzisiejszym przekazywaliśmy, podobnie jak różne stacje telewizyjne oraz portale informacyjne, smutne wieści dotyczące tragicznego w skutkach wypadku autobusu w stolicy naszego kraju. Pojazd z pasażerami wewnątrz, spadł z wiaduktu nad Wisłostradą, jadąc w kierunku Żoliborza. Teraz, w mediach pojawiają się kolejne informacji dotyczące dramatu jaki rozegrał się w dniu dzisiejszym około godz. 13 oraz tego kim były osoby, które ucierpiały w całym zdarzeniu.

 

Dokładnie przyczyny oraz szczegóły tego jak przebiegał ten dramatyczny wypadek na trasie S8 w Warszawie, wyjaśnić ma prowadzone śledztwo pod nadzorem prokuratury. Według wstępnych ustaleń i przekazów medialnych, bardzo prawdopodobne jest, że stosunkowo młody kierowca, który siedział za kierownicą tego pojazdu zasłabł, bądź zasnął. Wiadomo jednak, że po wypadku był przytomny i nie był pod wpływem alkoholu. Miał również w stopniu przepisowym względem wyjeżdżonych godzin realizować swoje obowiązki.

 

Łącznie ponad 20 ludzi odniosło obrażenia w tym wypadku. Życie na miejscu straciła jedna osoba, a stan kilku jest niestety oceniany jako poważny. Wśród rannych znalazła się też co najmniej jedna osoba poniżej 18. roku życia. Według informacji, jaką przekazał wojewoda mazowiecki i były minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, w sumie autobusem tym w momencie wypadku jechać miało 40 osób.

 

Jak poinformował portal Interia.pl, osobą której życia nie udało się uratować i zmarła ona według tego co mówią dziennikarze, zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe, była 70-letnia kobieta.

 

Warto wspomnieć również, że autobus linii 186, który to właśnie spadł z wiaduktu na trasie S8 w kierunku Żoliborza, był autobusem stosunkowo nowym, posiadającym napęd gazowy.

 

Nagrania oraz zdjęcia z miejsca tragicznego w skutkach wypadku, obiegły w dniu dzisiejszym media oraz internet.

 

https://www.facebook.com/portalowarszawie/videos/2919740038252944/UzpfSTEwMDAwMjIxMDAwMDc5NDozMDU0OTcwNDA0NTg2NTk2/

 

Źródło: Interia.pl ; TVP Info ; Facebook/@portalowarszawie

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze