Trzaskowski oskarżony o kłamstwo: „Jest w stanie powiedzieć wszystko”

Sztab wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy wytyka kandydatowi Koalicji Obywatelskiej, Rafałowi Trzaskowskiemu, niekonsekwencję w jego wypowiedziach. Wielu twierdzi, że przed wyborami Trzaskowski mówi jedno, a po wyborach drugie i nie spełni swoich obietnic wyborczych. 

 

Rafał Trzaskowski ma długą historię mówienia czegoś innego przed wyborami, a czegoś zupełnie innego po wyborach

 

– mówił  Adam Bielan.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ekspert z TVN nazwał Biedronia chorym umysłowo! (WIDEO)

 

Sztab wytyka Trzaskowskiemu, że do wyborów pozostało tylko kilka dni, a on nadal nie przedstawił swojego programu wyborczego. Według nich dzieje się tak, ponieważ i tak nie ma zamiaru spełnić przedstawionych obietnic.

 

Mamy sytuacje bez precedensu. Kandydat PO czy KO, już się gubię, jak się ta formacja dzisiaj nazywa, do dzisiaj nie ujawnił programu wyborczego. Za 5 dni mamy wybory, a Rafał Trzaskowski wciąż nie chce powiedzieć, z jakim programem wyborczym startuje. Dlaczego tak się dzieje – pytają inni kontrkandydaci, nie tylko nasz kandydat, pan prezydent Andrzej Duda. Słyszałem takie pytania ze strony Roberta Biedronia

 

-stwierdził Adam Bielan.

 

CZYTAJ TAKŻE: NOWY sondaż wstrząsnął internetem! Szokujące ZMIANY na podium!

 

Sztab Andrzeja Dudy zaproponował nowy spot wyborczy, który nie przedstawił kandydata Koalicji Obywatelskiej w korzystnym świetle.

 

 

Źródło: wpolityce.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com TheEUROCITIESnetwork

Komentarze

Komentarze