-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Trzaskowski proponuje „arenę prezydencką”. Wybrał już swojego PRZECIWNIKA!

Zobacz koniecznie

Kandydat na prezydenta z Koalicji Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski, wyszedł z inicjatywą nowego pomysłu. Zaproponował „arenę prezydencką”.

Rafał Trzaskowski wyszedł  z inicjatywą organizowania co miesiąc konferencji prasowej, jeśli zostanie wybrany na prezydenta Rzeczypospolitej. Nie polegałaby ona jednak na odpowiadaniu tylko na pytania od „zaprzyjaźnionych dziennikarzy”.

 

Nie tak jak prezydent Duda, który odpowiada tylko na pytania zaprzyjaźnionych dziennikarzy

 

– stwierdził Trzaskowski.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nietypowe zachowanie Konfederacji. Brak jednomyślności w głosowaniu (FOTO)

 

Proponuję arenę prezydencką, formułę, której w Polsce jeszcze nie było. Zależy mi na tym, żeby nie było ustawki i wyuczonych formułek. Wszyscy kandydaci odpowiadałyby na pytania 10 redakcji, od lewa do prawa, po trzy pytania z każdej redakcji

 

– powiedział Rafał Trzaskowski.

 

Wcześniej natomiast mówił o przeprowadzeniu „jednej debaty” przed wyborami prezydenckimi 28 czerwca.

 

CZYTAJ TAKŻE: Biedroń wymyślił HASŁO wyborcze! Przeciwnicy mogą się OBAWIAĆ?

 

Rafał Trzaskowski także podkreślił, że jego prawdziwym przeciwnikiem jest Jarosław Kaczyński. Odniósł się przy tym do ostatniego listu Kaczyńskiego, który prezes PiS wystosował do działaczy PiS i ostrzegał w nim, że wybór kandydata Platformy Obywatelskiej przyniesie „kryzys moralny.

 

Kryzys moralny? O tym mówi osoba, która nazywa Polki i Polaków hołotą… Jarosław Kaczyński – który jest moim prawdziwym przeciwnikiem – wpadł w panikę i pisze listy. Ale proszę nie dzielić Polaków, zapewniam Kaczyńskiego, że jego rodzina jest tak samo ważna jak moja

 

– dodał Rafał Trzaskowski.

 

Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w kandydaturze na prezydenta Rzeczypospolitej. Zebrał już wymaganą ilość podpisów i zarejestrował swoją kandydaturę w wyborach w Państwowej Komisji Wyborczej. Teraz kandydat Koalicji Obywatelskiej rozpocznie kolejną część kampanii wyborczej.

 

Źródło: polsatnews.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Onet News

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze