17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Trzaskowski zdobywa wyborców Bosaka? „Mamy prawie takie same poglądy”

Zobacz koniecznie

W I turze wyborów zwyciężył Andrzej Duda, natomiast drugie miejskie zajął Trzaskowski, który zmierzy się z obecnym prezydentem w II turze w lipcu 2020. Czy już zaczął przekonywać kolejnych wyborców?

Według sondażu exit polla Ipsos do urn udało się ponad 62 proc. Polaków. 41,8 proc. ankietowanych zdecydowanie oddało głos na obecnego prezydenta, kandydata Prawa i Sprawiedliwości, Andrzeja Dudę. Natomiast na kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 30,4 proc. badanych, 13,3  proc. z respondentów zadeklarowało, że oddało swój głos na Szymona Hołownię. Poparcie dla kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka wyniosło 7,4 proc.

 

CZYTAJ TAKŻE: Hołownia niezadowolony z wyborów? „Nie do końca wynik moich marzeń”

 

Trzaskowski w swojej przemowie po wyborach podziękował swojej żonie Małgorzacie Trzaskowskiej, a także Małgorzacie Kidawie-Błońskiej oraz swoim konkurentom w wyborach. Szczególnie skupił się na Krzysztofie Bosaku, co wielu skłoniło do zastanowienia.

 

Dziękuję Krzysztofowi Bosakowi i jego wyborcom. Jeśli chodzi o wolność gospodarczą mamy w większości takie same poglądy
– powiedział Trzaskowski.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny błyskotliwy komentarz Żółtka! (WIDEO)

 

Czy Rafał Trzaskowski próbuje zdobyć teraz wyborców Bosaka? Będzie potrzebował nie lada poparcia, aby uzyskać wyższy wynik niż Andrzej Duda. Mimo to deklaracje Trzaskowskiego wydają się być często pustymi słowami i obietnicami wyborczymi, jak zauważa wielu internautów.

 

Dzisiaj spacerowałam po ulicach Warszawy i wiem, że duża część z was chciałaby wygrać już w pierwszej turze, tak jak w Warszawie, ale moi drodzy ten wynik pokazuje jedno, co najważniejsze, a mianowicie ponad 58 proc. społeczeństwa chce zmiany. Chcę do tych wszystkich obywateli dzisiaj jasno powiedzieć: 'będę waszym kandydatem, będę kandydatem zmiany’

 

-mówił kandydat Koalicji Obywatelskiej.

 

 

Źródło: donald.pl / foto naTemat.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze