Uderzyło z tragiczną w skutkach siłą! Udostępniono dramatyczne nagrania [WIDEO]

W ostatnich miesiącach, mieszkańcy Ameryki Północnej, Południowej, a także Środkowej zmagali się z różnorakimi problemami. Władze państw musiały się zmierzyć z protestami na ulicach, a także szczególnie dobitnie odczuwalnymi skutkami rozprzestrzeniania się koronawirusa. Niestety, według doniesień z ostatnich godzin, za oceanem doszło do kolejnej wstrząsającej sytuacji, która wywołała przerażenie wśród ludzi. Niestety nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

 

W tym przypadku mowa jest o zdarzeniu, do jakiego doszło w rejonie Meksyku. Według tamtejszych służb geologicznych, na południu kraju doszło do silnego trzęsienia ziemi. Jego epicentrum zlokalizowane miało być w odległości ok. 23 kilometrów na południe od miejscowości Crucecita, a hipocentrum ocenione zostało jako znajdujące się na głębokości pięciu kilometrów. Wstrząsy o magnitudzie 7,5, odczuwalne były jednak także w południowych dzielnicach stolicy kraju, czyli w mieście Meksyk.

 

W niektórych częściach miasta wyłączona została elektryczność. Słychać było też wycie syren, a przerażeni ludzie wyszli na ulice. Choć nie ma informacji o większych zniszczeniach infrastruktury, poza poszczególnymi uszkodzeniami budynków, to jednak miejscowe władze poinformowały, że przy okazji trzęsienia ziemi życie stracić miały cztery osoby.

 

Strach ludzi i niepokój, gdy trzęsie się grunt, da się zaobserwować na nagraniach zarejestrowanych przy okazji tych chwil grozy, jakich doświadczyli mieszkańcy Meksyku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Tvp.info ; Rmf24.pl ; Twitter

Fot.: Twitter/@ArceM_R

 

Komentarze

Komentarze