4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wielka przepowiednia Jackowskiego! Wiemy jak będzie po wyborach

Zobacz koniecznie

Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski, przepowiada, jak będzie wyglądała rzeczywistość w Polsce w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dla niektórych wiadomości mogą być sporym zdziwieniem, innym natomiast popsuje to plany.

Jasnowidz z Człuchowa według niektórych w wielu sytuacjach przewidział przyszłość. Tym razem opowiada o sytuacji w Polsce w najbliższym czasie, więc możliwe, że wkrótce się przekonamy, czy miał rację. Niestety Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści i ostrzega, że być może to, co powie zepsuje plany Polakom.

 

CZYTAJ TAKŻE: Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia! Wszystko się zmieni!

 

 Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie?

 

– przepowiada jasnowidz.

 

Ale Jackowski nie tylko wspomina o wojnie. Dla portalu se.pl przepowiada także pogodę na najbliższe miesiące. Twierdzi, że lato będzie burzowe i bardzo deszczowe. Dodatkowo wystąpią gradobicia, a przy tym temperatury pozostaną bardzo wysokie. W związku z ulewnymi deszczami Jackowski nie wyklucza powodzi.

 

Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu

 

— powiedział jasnowidz

 

CZYTAJ TAKŻE: Premier wprowadził II stopień alarmowy! Obowiązuje od jutra

 

Jeśli Krzysztof Jackowski ma racje, to pogoda w tym roku może popsuć plany wakacyjne wielu osobom.

 

 

Źródło: lelum.pl , se.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com JANOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze