-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Wiemy kogo poprze Konfederacja w II turze wyborów!

Zobacz koniecznie

Dziś obyły się wybory prezydenckie. Według wstępnych sondaży odbędzie się II tura, w której znajdą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Wszyscy zastanawiają się, którego kandydata poprze Konfederacja. My znamy odpowiedź!

Na pewno wielu zastanawia się, którego kandydata poprze Konfederacja. My wiemy! Rada liderów Konfederacji właśnie wydała oświadczenie, z którego wynika, że Konfederacja nie udziela poparcia żadnemu kandydatowi, w II turze.

Rada Liderów Konfederacji gratuluje wyników i dziękuje Krzysztofowi Bosakowi, sztabowi naszego kandydata oraz wszystkim środowiskom, działaczom i sympatykom za wielomiesięczne zaangażowanie w kampanię wyborczą.

-napisano w oświadczeniu.

 Entuzjazm i wysiłek jaki podczas tej kampanii towarzyszył kandydatowi Konfederacji jest kolejnym krokiem w wielkiej zmianie politycznej, którą rozpoczęliśmy w ubiegłym roku. W drugiej turze wyborów prezydenckich Konfederacja zachęca swoich sympatyków do głosowania zgodnego z własnym sumieniem i rozumem.

-dodano.

Informujemy jednocześnie, że Konfederacja nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na urząd Prezydenta RP, którzy będą rywalizować w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Rada Liderów Konfederacji

-zaznaczono.

Co sądzicie o ich wypowiedzi? Spodziewaliście się takiego kroku, czy może liczyliście, że poprą któregoś z kandydatów?

Źródło: Facebook.com/Konfederacja

Foto: zrzut ekranu/ YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze