-1 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

Wizerunkowa klęska Trzaskowskiego! „PO pomiata kobietami” [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Tej konferencji sztab Rafała Trzaskowskiego nie może zaliczyć do udanych. Kandydat opozycji widząc, iż jego tłumaczka migowa obok moknie, wziął parasol podany przez asystenta tylko dla siebie. Internauci nie kryją oburzenia: „W Platformie to chyba norma że pomiata się kobietami ! #CyrkTrzaskowskiego” – piszą. 

 

Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski odwiedził dziś w ramach kampanii Oświęcim i Małopolskę. Na jednej z konferencji prasowych mówił o liceum do którego sam uczęszczał w latach młodości. Nie to jednak skupiło uwagę komentatorów, lecz wizerunkowa wpadka z parasolką.

 

https://twitter.com/KODinozaurow/status/1268867702946488321

Z racji deszczu jeden z asystentów prezydenta Warszawy rozłożył parasol, jednakże początkowo nad tłumaczką migową stojącą obok Trzaskowskiego. Po chwili jednak przekazał go kandydatowi opozycji, który widząc, że jego tłumaczka moknie, nic sobie z tego nie robiąc wziął parasol tylko dla siebie. Na powyższym filmie widać moment konsternacji Pani tłumaczki. Ten niekulturalny gest oburzył internautów. Zwracają uwagę, że po rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w kiepskim stylu, to kolejna wpadka wizerunkowa Platformy związana z brakiem szacunku dla kobiet.

 

W podobnym czasie jeden z posłów KO zaangażowany w kampanię, Cezary Tomczyk, wrzucił zdjęcie w media społecznościowe, na którym Trzaskowski trzyma parasol. „To Prezydent RP powinien trzymać parasol nad każdą poszkodowaną przez władzę osobą.” – napisał w kontekście Rafała Trzaskowskiego.

 

W internecie pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy mocno skrytykowali Trzaskowskiego, który widział całą sytuację. Podkreślają jego arogancję i obojętność. Zwracają także uwagę, że takie zachowanie to po prostu brak szacunku do kobiet.

https://twitter.com/Marcinek_JB/status/1268869988267503617

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze