19.7 C
Warszawa
czwartek, 20 czerwca, 2024

Wjechał samochodem w ratowników! Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

To nagranie zbulwersowało wielu internautów. Niestety jest to kolejny przykład uwiecznionej na polskich drogach sytuacji, w której uczestnik ruchu drogowego zachowuje się w agresywny, a zarazem bardzo nieodpowiedzialny sposób, który nie przystoi komuś uczestniczącemu w komunikacji i transporcie drogowym na terenie cywilizowanego kraju.

 

Filmik został udostępniony za pośrednictwem Facebooka przez panią Ewelinę, która tak jak jej mąż stała się ofiarą w zaistniałej sytuacji. Para pełni obowiązki ratowników TOPR. Przykre jest więc dodatkowo też to, że osoby niosące pomoc innym, sami ucierpieli w wyniku niedopuszczalnego zachowania pewnego kierowcy.

 

Nagranie zarejestrowano w rejonie Zakopanego podczas czerwcowego długiego weekendu. Widać na nim jak kierowca samochodu osobowego celowo uderzył swoim pojazdem w przemieszczających się na rowerach małżonków. Według relacji poszkodowanej kobiety, jej mąż zwrócił uwagę młodemu kierowcy, kiedy ten zachowywał się niebezpiecznie na drodze ścigając się z innym uczestnikiem ruchu.

 

Kręciliśmy w rejonie Łapszanki, Nowej Białej, Krempach itd… aż tu nagle nasz super dzień zakończył młody kierowca, który na niemal pustej drodze trąbił na nas z daleka (jechaliśmy jeden za drugim) bo ścigał się z innym samochodem. Zestresował nas, był bardzo agresywny

– napisała w swym poście ratowniczka TOPR.

 

Jak twierdzi pani Ewelina, uderzenie osobówki było na tyle mocne, że przy jego okazji będąc na rowerze wgniotła tył tego pojazdu. Jak się okazało sprawcą całego zajścia był 18-letni mężczyzna, zamieszkujący jedną z miejscowości w powiecie nowotarskim, który prawem jazdy cieszył się od zaledwie około trzech miesięcy. Według informacji przekazanych przez portal o2.pl, nie złożył on żadnych sensownych wyjaśnień dotyczących tego, dlaczego dopuścił się tak bulwersującego zachowania na drodze.

 

Niżej udostępniamy nagranie, które opublikowała na swoim facebookowym profilu poszkodowana rowerzystka. Udało się je zarejestrować dzięki kamerce znajdującej się w samochodzie jadącym za osobówką kierowaną przez 18-latka.

 

Warto zobaczyć również:

Zwinnym ruchem położył dwóch… Zobaczcie nagranie! [WIDEO]

 

Opona WYBUCHŁA przy 290 km/h! Kierowca robił, co mógł (WIDEO)

 

https://www.facebook.com/ewelina.zwijaczkozica/videos/10214277858980363/

 

Źródło: Facebook ; o2.pl

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze