13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Włoskie media: Milik opuści Napoli. Zdecydował w jakim klubie chce zagrać

Zobacz koniecznie

Saga transferowa związana z Milikiem trwa już od dłuższego czasu. Tym razem włoskie media poinformowały, że reprezentant Polski zmieni barwy klubowe. Sam miał już zdecydować na jakie.

 

O transferze Arkadiusza Milika było już głośno w czasie ostatniego okienko. Teraz, gdy zbliża się kolejne pojawiają się nowe plotki. Według telewizji RAI Polak ma być przekonany do opuszczenia południa Włoch. Wśród klubów, które miałyby być chętne na sprowadzenie Polaka wymieniało się m.in. Milan, Everton, Tottenham oraz Juventus.

 

Dziennikarze wspomnianej już włoskiej telewizji podczas audycji „La Domenica Sportiva” potwierdzili to, o czym krążyły plotki już od kilku tygodni. Według nich Arkadiusz Milik ma być zdecydowany na zmianę Neapolu na Turyn. Gdyż jak przekonywali reprezentant Polski chce zostać najlepszym napastnikiem we Włoszech, o co łatwiej miałoby mu być w Starej Damie.

 

Właściciel Napoli w swoich wywiadach mówił, że aby wykupić Milika to chętny klub musiałby dać 50 milionów euro. Polakowi jednak kontrakt kończy się już za rok. Z tego też powodu, jeśli Napoli nie sprzeda go teraz to w ogóle na nim nie zarobi. Włoscy eksperci stwierdzają, że polski napastnik, który gra na południu Włoch od 2016 r. sprzedany mógłby być już za kwotę w przedziale 20-25 milionów euro.

 

Źródło: Sport.pl

Foto: Twitter/ SSC Napoli Polska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze