4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wnuczka Millera wyjawiła wielki SEKRET! Co na to LESZEK Miller?

Zobacz koniecznie

Monika Miller to wnuczka Leszka Millera, jednak znana jest już ze swoich osiągnięć. Udziela się aktywnie w mediach społecznościowych, a także zyskała popularność dzięki wystąpieniu w programie „Taniec z gwiazdami”.

Monika Miller wyznała, jaką ma orientację. Dla jej fanów nie było zaskoczeniem, że nie jest heteroseksualna, bo o tym wiedzieli już od dłuższego czasu. Cały czas twierdzono, że jest biseksualna, jednak teraz wnuczka znanego polityka otwarcie przyznała i doprecyzowała, że jej orientacją nie jest ani hetero-, ani homo-, ani biseksualizm.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zakaz wprowadzony do końca lipca! Popsuje plany wielu Polakom

 

Monika Miller słynie z licznych kontrowersyjnych zachowań. Nieraz wstawia zdjęcia, które nie zasłaniają wiele ciała, a wręcz odsłaniają jej tatuaże, czy też pokazuje wulgarne gesty. Niektórzy twierdzą, że gwiazda szuka po prostu rozgłosu. Tym razem ogłosiła, że jest panseksualną osobą. To znaczy, że nie liczy się dla niej płeć, ale charakter innej osoby.

 

Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne

 

-wyznała w rozmowie dla portalu pomponik.pl

 

CZYTAJ TAKŻE: Nadeszła druga fala! Sklepy wprowadzają LIMITY na makaron, mąkę i inne

 

Czy ogłoszenie swojej orientacji wzbudzi skandal na wielką skalę? Co na to Leszek Miller?

 

Źródło: plejada.pl / foto Instagram.com Monika Miller

Zobacz więcej

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze