18 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Wstrząsające doniesienia dla fanów Bonda. Przed nim najtrudniejsze wyzwanie

Zobacz koniecznie

Fani Jamesa Bonda mogą być zaskoczeni. Agent 007 ustatkował się i został ojcem. W związku z tym podejmie się on nie lada wyzwania.

 

Najnowszy Bond zapowiada się wyjątkowo. Plotki o tym, jak on miałby przebiegać krążyły po Internecie od dłuższego czasu. Do mediów w ostatnim czasie trafiła rozpiska prac na planie filmowym najnowszego Bonda pt. „Nie czas umierać”. Będzie to już 25 odsłona przygód agenta 007.

 

Jak wynika z harmonogramu prac Bond w tej części będzie miał córkę. Ma on być już dojrzalszym bohaterem, który myśli o ustatkowaniu. Córką agenta 007 ma być Matylda grana przez młodą aktorkę Lise – Dorah Sonne. Matką dziewczynki w filmie będzie dr Madeleine Swann grana przez Leę Seydoux.

 

Anonimowe źródło brytyjskiego tabloidu „The Mail on Sunday” związane z produkcja filmu mówi: „Tak, to prawda. Bond został tatą. Daniel (Craig) chciał, aby ten Bond był najbardziej zaskakującym i rozrywkowym filmem z serii”. Następnie dodaje: „Daniel jest starszy, a jego Bond dojrzalszy i spoglądający na życie poprzez pryzmat ojcostwa. Ale to nie wszystko”. Jak się dowiadujemy od informatora tabloidu dzięki temu, że agent 007 został ojcem przed twórcami pojawiły się nowe możliwości. W filmie ma nie brakować mocnych momentów, ale również żartów.

 

Źródło: Wirtualna Polska

Foto: You Tube/ Rapid Trailer (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze