-3.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

WYNIKI wyborów 2020. Już są pierwsze PRZECIEKI!

Zobacz koniecznie

Dzisiaj między godz. 7 rano a 21 wieczorem mamy możliwość oddania głosu na wybranego kandydata w wyborach prezydenckich. Kto wygra? Czy będzie druga tura? Czy mój kandydat przejdzie? – te pytania zadaje sobie dzisiaj wielu Polaków. Z niecierpliwością wszyscy czekamy na odpowiedzi.

Wyniki wyborów wstępnie poznamy po zakończeniu dzisiaj pierwszej tury wyborów prezydenckich dzięki sondażowi exit poll. Według PKW (Państwowej Komisji Wyborczej) oficjalne wyniki tegorocznych wyborów znane będą i podane do wiadomości publicznej dopiero we wtorek.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelna mieszanka! Tego owocu nie można łączyć z ALKOHOLEM!

 

Mimo że wciąż obowiązuje cisza wyborcza, to w internecie można już znaleźć pierwsze przecieki wyników wyborów. Internauci znajdują sposób, aby przed wtorkowymi oficjalnymi wynikami i sondażem exit pollu jakoś wyjawić swoje opinie co do wyników. Niektórzy zamiast nazwisk kandydatów piszą nazwy produktów spożywczych. W tym roku na twitterze coraz częściej pojawiają się wpisy z nazwiskiem oznaczonym jako „bazarek”,

 

CZYTAJ TAKŻE: Brutalne zabójstwo! Ojciec SIEKIERĄ na oczach dzieci…

 

W tym roku na kartach do głosowania widnieje 11 nazwisk kandydatów na prezydenta. Na liście znajdują się sami mężczyźni ze względu na to, że zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska i na jej miejscu startuje Rafał Trzaskowski z PO. Oprócz niego głos można oddać na Andrzeja Dudę z Pis, Krzysztofa Bosaka z Konfederacji, Roberta Biedronia z Lewicy, Szymona Hołownię, kandydata bezpartyjnego, Waldemara Witkowskiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL, Stanisława Żółtka, kandydata Kongresu Nowej Prawicy, Marka Jakubiaka, kandydata Federacji dla Rzeczpospolitej, Mirosława Piotrowskiego, kandydata Ruchu Prawdziwa Europa, Pawła Tanajno, kandydata bezpartyjnego.

 

Dzisiaj tuż po wyborach ankieterzy przeprowadzą badanie społeczne w rożnych miastach i dowiedzą się, na kogo najchętniej Polacy oddawali głosy.

 

Źródło: radiozet.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Ruch Kontroli Wyborów

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze