27.3 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

Wznosił obraźliwe okrzyki w kierunku Prezydenta. Tak zareagował Andrzej Duda [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Trwa kampania wyborcza, a zarazem zmagania o to, aby przekonać osoby niezdecydowane do oddania głosu na konkretnego kandydata w wyborach prezydenckich, które finalnie mają odbyć się w ostatni weekend bieżącego miesiąca. Osoby ubiegające się o ten ważny i zaszczytny urząd muszą też jednak umieć mierzyć się z głosami krytyki, co nie omija również urzędującego Prezydenta Andrzeja Dudy.

 

Kiedy Prezydent wizytował miasto Bytów w województwie pomorskim, napotkał on mężczyznę, który wykrzykiwał w obraźliwe słowo pod adresem głowy państwa, nazywając Andrzeja Dudę „marionetką”.

 

Prezydent postanowił jednak nie zlekceważyć tego człowieka i podszedł do niego, aby porozmawiać. Krzyczący chwilę wcześniej mężczyzna zarzucił Andrzejowi Dudzie, że ten nie wetuje żadnych ustaw przygotowywanych przez Sejm RP i wszystko podpisuje zgodnie z linią partii, z której się wywodzi. Prezydent zwrócił mu jednak uwagę na konkretne kwestie, w których miał zdanie odmienne niż większość sejmowa.

 

Pomiędzy obydwoma panami wywiązała się dłuższa rozmowa zarejestrowana przez kamerę stacji TVN24. Fragment z tej wymiany zdań można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

 

Źródło: TVN 24 ; Twitter/@PatrykWachowiec

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze