22.9 C
Warszawa
wtorek, 16 lipca, 2024

Zaatakował przechodnia! WSTRZĄSAJĄCE nagranie z Krakowa! (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Było ich dwóch. Jeden z nich kopał samochody, a drugi z nich bez żadnego konkretnego powodu zaatakował przechodnia. Małopolska policja opublikowała wstrząsające nagranie! 

W Prądniku Białym w jednej z dzielnic z Krakowa policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy 22 czerwca po suto zakrapianej imprezie niszczyli i demolowali Kraków. Jeden z nich zniszczył kilka samochodów, zaczął w nie kopać i niszczyć lusterka.

Drugi z nich bez powodu zaatakował przechodnia, który jak tylko zobaczył, że jest atakowany od razu uciekł. Kiedy dwóch mężczyzn zdemolowało już dzielnicę Krakowa, zdecydowali, że wybiorą się do domu i pójdą spać.

Na szczęście w miejscu, gdzie mężczyźni demolowali miasto był monitoring. Policja, więc go zabezpieczyła i w taki też sposób udało im się uchwycić sprawcę.

Krakowscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy 22 czerwca br. w rejonie Prądnika Białego straszyli pobiciem pałką teleskopową przechodnia. 25-latek chwilę wcześniej uszkodził również co najmniej pięć pojazdów zaparkowanych przy jednej z ulic, natomiast jego 21-letni towarzysz był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

-napisano na stronie Małopolska Policja na Facebooku.

Całość nagrania można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/Malopolska.Policja/videos/913437425823398/

Źródło: Facebook.com/ Małopolska Policja, o2.pl

Foto: zrzut ekranu/ Facebook.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze