25.6 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Zakaz wprowadzony do końca lipca! Popsuje plany wielu Polakom

Zobacz koniecznie

Ta decyzja władz dotknie wielu polskich obywateli. Zakaz miał obowiązywać do końca czerwca 2020 roku, a zamiast tego przedłużono go do końca lipca.

Przez jakiś czas, szczególnie w miesiącach marcu i kwietniu, obowiązywały szczególnie dotkliwe obostrzenia. Powstały ograniczenia w przemieszczaniu się, z wyjątkiem ważnych powodów, a także trzeba było nosić maseczki i rękawiczki oraz zachowywać odpowiednią odległość od siebie. Od maja natomiast następowały kolejne etapy odmrażania gospodarki i do tej pory sytuacja związana z ograniczeniami wydaje się poprawiać.

 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami wszyscy mają nadzieję na poprawę sytuacji, aby można było wyjechać i cieszyć się piękną pogodą.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy jaki majątek ma prezydent! Wyciekły tajne dokumenty!

 

Przez tę decyzję władz pewnie wiele planów spełzło na niczym. Zakaz miał trwać do 30 czerwca, a zamiast tego przedłożono go do 31 lipca. Polacy, którzy chcieli wyjechać do Gruzji niestety będą musieli zmienić plany i jeszcze trochę poczekać. Smutne informacje przekazuje nam agencja Reuters.

 

Decyzja o wznowieniu regularnego ruchu lotniczego zostanie podjęta na podstawie sytuacji epidemicznej na świecie i w Gruzji

 

– podaje agencja Reuters.

 

Dalsze losy zakazu – jego odwołanie czy przedłużenie zależą od stanu sytuacji epidemiologicznej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nowy rodzaj wirusa szaleje we Francji! Pierwsza ofiara śmiertelna

 

Koronawirus pojawił się w Polsce już w marcu tego roku, a na świecie głośno o nim już co najmniej od grudnia 2019 r., kiedy pojawił się w Wuhan. Mimo że minęło już sporo czasu, to nadal sytuacja związana z wirusem COVI-19 nie została opanowana. Możemy jednak mieć nadzieję, że w ciagu najbliższych miesięcy będzie lepiej, choć naukowcy nie ukrywają, że spodziewają się nadejścia drugiej fali koronawirusa jesienią.

 

 

Źródło: pikio.pl

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze