10.9 C
Warszawa
niedziela, 4 czerwca, 2023

Zakaz wprowadzony do końca lipca! Popsuje plany wielu Polakom

Zobacz koniecznie

Ta decyzja władz dotknie wielu polskich obywateli. Zakaz miał obowiązywać do końca czerwca 2020 roku, a zamiast tego przedłużono go do końca lipca.

Przez jakiś czas, szczególnie w miesiącach marcu i kwietniu, obowiązywały szczególnie dotkliwe obostrzenia. Powstały ograniczenia w przemieszczaniu się, z wyjątkiem ważnych powodów, a także trzeba było nosić maseczki i rękawiczki oraz zachowywać odpowiednią odległość od siebie. Od maja natomiast następowały kolejne etapy odmrażania gospodarki i do tej pory sytuacja związana z ograniczeniami wydaje się poprawiać.

 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami wszyscy mają nadzieję na poprawę sytuacji, aby można było wyjechać i cieszyć się piękną pogodą.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy jaki majątek ma prezydent! Wyciekły tajne dokumenty!

 

Przez tę decyzję władz pewnie wiele planów spełzło na niczym. Zakaz miał trwać do 30 czerwca, a zamiast tego przedłożono go do 31 lipca. Polacy, którzy chcieli wyjechać do Gruzji niestety będą musieli zmienić plany i jeszcze trochę poczekać. Smutne informacje przekazuje nam agencja Reuters.

 

Decyzja o wznowieniu regularnego ruchu lotniczego zostanie podjęta na podstawie sytuacji epidemicznej na świecie i w Gruzji

 

– podaje agencja Reuters.

 

Dalsze losy zakazu – jego odwołanie czy przedłużenie zależą od stanu sytuacji epidemiologicznej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nowy rodzaj wirusa szaleje we Francji! Pierwsza ofiara śmiertelna

 

Koronawirus pojawił się w Polsce już w marcu tego roku, a na świecie głośno o nim już co najmniej od grudnia 2019 r., kiedy pojawił się w Wuhan. Mimo że minęło już sporo czasu, to nadal sytuacja związana z wirusem COVI-19 nie została opanowana. Możemy jednak mieć nadzieję, że w ciagu najbliższych miesięcy będzie lepiej, choć naukowcy nie ukrywają, że spodziewają się nadejścia drugiej fali koronawirusa jesienią.

 

 

Źródło: pikio.pl

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze