0.4 C
Warszawa
niedziela, 27 listopada, 2022

Zamieszki w USA i Europie! Zobaczcie wstrząsające sceny rozgrywające się na ulicach [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnich dniach, a nawet już tygodniach, na terenie amerykańskich miast trwają zamieszki oraz dochodzi do innych aktów agresji i wandalizmu w ramach protestów po śmierci czarnoskórego człowieka zatrzymanego przez policję, który zmarł w wyniku problemów z oddychaniem, gdy został dociśnięty do ziemi przez funkcjonariusza. Do starć z policjantami doszło w ostatnim czasie już nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w znanych europejskich stolicach, w których również przedstawiciele mniejszości etnicznych i narodowych wraz z wspierającymi ich miejscowymi ludźmi postanowili w brutalny sposób manifestować na ulicach. W sieci pojawia się spora ilość zdjęć i nagrań ukazujących często dużą dramaturgię tego, co dzieje się przy okazji takich rzekomych protestów.

 

Zobacz również:

Wjechał samochodem w grupę policjantów i żołnierzy! [WIDEO]

HIT! Tak rozbrojona została antifa [WIDEO]

 

O ile należy przestrzegać prawa do demonstracji i wolności słowa w państwach demokratycznych, to jednak jak zauważa wielu ludzi, nie można uznawać za dopuszczalne dokonywanie grabieży, napaści, ataków na innych, ich mienie czy pojazdy oraz niczym nieuzasadnionych aktów wandalizmu. Z takimi niestety sytuacjami mierzyć musi się ostatnio sporo miast za oceanem, a także władze oraz służby w Londynie i Brukseli.

 

Warto przypomnieć, że wśród pomników, które stały się celem wandali podczas rzekomych protestów w Stanach Zjednoczonych znalazł się pomnik Tadeusza Kościuszki. Co gorsze, znieważeniu i dewastacji dopuszczono się względem pomnika tej ważnej w naszej historii postaci, także na terenie Warszawy.

 

Zobacz więcej na ten temat w poniższych artykułach:

Podobnie jak w USA również w Warszawie został zniszczony pomnik Tadeusza Kościuszki (FOTO)

Zapytano o atak na pomnik Kościuszki. Posłuchajcie co powiedzieli [WIDEO]

 

Na twitterowym profilu „Piotr, konto nr 4 – SBB (Search, Break, Build).” pojawiła się dosyć spora ilość zdjęć i nagrań z zajść do jakich dochodzi w tym czasie przy okazji manifestacji organizowanych przez lewicę i przedstawicieli mniejszości narodowych oraz etnicznych w znanych miastach.  Niektóre z sytuacji, jakie zarejestrowano w tych materiałów mogą wywoływać przerażenie wielu internautów.

 

Jednym z takowych nagrań podzielił się za pośrednictwem Twittera również polski europoseł- Dominik Tarczyński z partii Prawo i Sprawiedliwość.

 

 

 

 

 

Źródło: Twitter/@Adam44002024

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze