6.4 C
Warszawa
piątek, 30 września, 2022

ZASKAKUJĄCE słowa irańskiego imama o Polsce! Nie zgadniesz CO powiedział!

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo w wielu zagranicznych mediach można zauważyć, iż Polska jest często krytykowana przez sporą ilość polityków czy działaczy politycznych, a nawet zagranicznych dziennikarzy. Tym razem jednak imam z Iranu postanowił wypowiedzieć się na temat Polski. Jego słowa pewnie zaskoczyły wiele mediów z zagranicy. 

Od jakiegoś czasu Polska jest mocno atakowana na arenie międzynarodowej. Jakiś czas temu jednak irański imam Mohammad Tawhidi, który mieszka w Australii postanowił wypowiedzieć się na temat Polski.

Polska to kraj bezpieczny i wolny od rasizmu.

-powiedział imam.

 

Dodatkowo stwierdził, że Polska jest jednym z nielicznych krajów, w którym można przejść sobie w spokoju po ulicy.

Mohammad jest w Iranie jednym z najbardziej znanych komentatorów religijnych. Sprzeciwia się terroryzmowi, uważa, że islam potrzebuje reform. Niestety często jego słowa są mocno krytykowane, gdyż jego wypowiedzi znacznie różnią się od wypowiedzi innych.

Sądzi również, że dopóki rządzić będą fundamentaliści będą pozwalali na panujący terroryzm.

Co ciekawe irański imam Mohammad Tawhidi bardzo chętnie odwiedza Polskę. Tak samo chętnie chwali się tym w mediach społecznościowych w tym głównie na Twitterze.

Jakiś czas temu zamieścił także swoje zdjęcie z pobytu w Warszawie. Nie szczędził przy tym Polsce miłych słów i zapewnił, że bardzo chętnie odwiedzi ją ponownie.

Co sądzicie na temat jego słów? Jak widać nie wszyscy są do nas wrogo nastawieni…

 

Źródło: propolski.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze