18.2 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

Zniszczono busa Bosaka! Premier zareagował

Zobacz koniecznie

W czasie tuż przed wyborami napięcie rośnie i nie da się uniknąć skandali. Każdy kandydat jest narażony na utarczki słowne, jednak nikt się nie spodziewał takiego aktu wandalizmu.

Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z Konfederacji, w ramach swojej kampanii wyborczej odwiedza polskie miasta i rozmawia ze swoimi wyborcami. Niestety zdarzają się też niemiłe akcenty kampanii, które przeczą wszelkim zasadom kultury i rywalizacji. Wizyta kandydata Konfederacji w Toruniu zakończyła się wielkim skandalem.

 

CZYTAJ TAKŻE: Te znaki zodiaku NIE ZAROBIĄ dużo kasy! Pieniądze się ich nie trzymają

 

W busie Krzysztofa Bosaka poprzebijano opony i namalowano na nim napis „faszysta” podczas pobytu kandydata na prezydenta w Toruniu. Bosak mimo wszystko stara się myśleć pozytywnie i zwraca uwagę, że podczas wiecu wyborczego panowała świetna atmosfera pełna entuzjazmu i nadziei.

 

Dzisiejszym wiecem w Toruniu ze Slawomirem Mentzenem zamknęliśmy trasę po Polsce. W sumie 4,5 godziny przemówień, rozmów i zdjęć z ludźmi. Niesamowita atmosfera entuzjazmu i nadziei, która na długo pozostanie mi w pamięci!

 

– pisał Bosak po spotkaniu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Korwin-Mikke rapuje z żoną! Daje popalić (WIDEO)

 

Na to wszystko zareagował premier Morawiecki na Twitterze.

 

Samochód Krzysztofa Bosaka został zniszczony. Poprosiłem ministra Kamińskiego o zajęcie się sprawą. Nie ma zgody na agresję w imię walki politycznej i kampanii prezydenckiej. Każdy ma prawo do własnych poglądów – ich wolność jest i będzie w Polsce pod szczególną ochroną

 

– napisał premier Morawiecki na twitterze.

 

Źródło: polsatnews.pl / foto Facebook.com Patryk Semczuk

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze