-3.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Żona Janusza Korwin-Mikkego ZDRADZIŁA na kogo zagłosuje w wyborach! „Ja też się waham”

Zobacz koniecznie

Pod koniec czerwca Polacy wybiorą prezydenta na kolejną kadencję. Kandydaci robią wszystko by zachęcić do siebie opinię publiczną. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. W Internecie pojawił się najnowszy wpis żony Janusza Korwin-Mikkego – Dominiki. Już wie na kogo zagłosuje, ale jak sama pisze waha się…

Jak wiadomo już niedługo w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Jeśli patrzeć na sondaże to wygra je aktualny prezydent Andrzej Duda, lecz ostatnio goni go kandydat z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski. W sondażach sporo poparcia ma również kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak.

Od jakiegoś czasu bardzo często w mediach społecznościowych udziela się żona Janusza Korwin-Mikkego – Dominika Korwin-Mikke. W swoim najnowszym wpisie na Facebooku zdradziła na kogo odda swój głos w wyborach na prezydenta RP.

Napisała, że pewnie wiele osób się jeszcze waha, ona również.

Zauważyłam, że niektórzy jeszcze wahają się na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich. Ja też się waham. Albo zagłosuję na Krzysztofa Bosaka albo na Krzysztofa Bosaka.

-możemy przeczytać na jej oficjalnej stronie.

Całość wpisu można zobaczyć tutaj:

Przypomnijmy, że polityk Konfederacji i Ruchu Narodowego – Krzysztof Bosak zanotował ostatnio spory wzrost. Ponadto według wielu ekspertów wygrał ostatnią debatę w Telewizji Publicznej. Również w jednej z oficjalnych sond internetowych na Krzysztofa Bosaka oddano najwięcej głosów.

 

Co sądzicie na temat takiego kandydata jak Krzysztof Bosak? Pójdziecie na wybory? Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

Źródło: Facebook.com/ Dominika Korwin-Mikke

Foto: Twitter.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze