26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Andruszkiewicz zaorał Hołownię! „Trzaskowski ma w sobie tyle pogardy dla swoich wyborców!” [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Szymon Hołownia ogłosił wczoraj oficjalne poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich. Adam Andruszkiewicz w odpowiedzi na to porozumienie przypomniał, co Hołownia mówił raptem parę dni temu. To nagranie obnaża hipokryzję trzeciego w wyścigu o fotel prezydencki kandydata.

 

„[Rafał Trzaskowski – przyp. red.] ma w sobie tyle pogardy dla swoich wyborców!” – grzmiał na jednym z wieców Szymon Hołownia przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Przekonywał tym samym do głosowania na siebie. Dalej mówił: „… że nawet programu nie przygotował, że może będzie w piątek, może w niedzielę…” – punktował brak programu wyborczego Trzaskowskiego. Przyznać należy, że w pełni słusznie, bo program kandydata Platformy Obywatelskiej rzeczywiście zaprezentowano dopiero w piątek.

 

W tym miejscu warto wspomnieć o możliwym plagiacie postulatów Trzaskowskiego w jego programie, o czym pisaliśmy tutaj.

 

Szymon Hołownia w środę na wspólnym wideo czacie oficjalnie poparł Rafała Trzaskowskiego przed drugą turą wyborów prezydenckich. Po uzgodnieniu kilku – zdaniem wielu ustawionych wcześniej postulatów obywatelskich – były prowadzący Mam Talent zadeklarował, że to właśnie na niego odda swój głos 12 lipca. W internecie zawrzało od komentarzy, a najbardziej dobitnie skomentował to Adam Andruszkiewicz. Wiceminister Cyfryzacji opublikował wspomniany wcześniej fragment wystąpienia dziennikarza-polityka, na którym mocno krytykuje rywala Andrzeja Dudy. Jak Szymon Hołownia mógł w parę dni od zarzucania pogardy przejść do otwartego poparcia? Jak widać słowa celebryty TVN niewiele mają pokrycia w faktach.

https://www.facebook.com/andruszkiewicz.blog/videos/3116901771698214/?__xts__[0]=68.ARCy0OXV5y2-eqjON4bVMqqpIR2Phio43HWrDgxroYmWUE_YOyn18FA-R199_X3rXojdTimFNQzkzT38WGXnWIuAsIZtYfJRzVmHLVoybZnalN0kZTFrig3lu5LD-xZv5GP-OCwWKVVe3OgGQsYoZXEGUngmMtpvt1vxEBHMhnmWdLJQqPxWhAKuREgDCzffsn0VXJxmTQkVusiSsSJUuByBHco0HhH607R-uAxm9XTmCisrjqx_fSR-tsUnKKSVcJlL8GFnUDfXQb2o7B0mSzve7qllTGH54pECqKx7gg9YBVGZb1iGJtoK6b01PEW1lc1a6KYTCxLW9aK_QaCpOLgvkBg_pCxDWXd5sg&__tn__=-R

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze