Awantura przed konferencją Trzaskowskiego. Nitras szarpie posła PiS (WIDEO)

Do niecodziennych scen doszło na terenie oczyszczalni „Czajka” w Warszawie przed konferencją prasową Rafała Trzaskowskiego. Posłowie PiS chcieli dostać się na spotkanie z mediami prezydenta stolicy. Nie dopuścił jednak do tego Sławomir Nitras.

 

Cała sytuacja miała miejsce na wąskich metalowych schodach na terenie oczyszczalni „Czajka” prowadzących na platformę, gdzie odbywała się konferencja prasowa Rafała Trzaskowskiego. Dostać się na nią chcieli posłowie PiS Sebastian Kaleta oraz Jacek Ozdoba. Drogę zablokować im jednak postanowił poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Nitras.

 

Tym zachowaniem oburzony był Jacek Ozdoba, który powiedział do posła KO, że nie jest on ochroną. Ten jednak stwierdził, że „Jak trzeba to jestem”. W tym samym czasie obejmował on cały czas Sebastiana Kaletę nie dając mu przejść.

 

„Przyjechałem na konferencję prezydenta Trzaskowskiego, chciałem mu zadać kilka pytań. Konferencja się opóźniła o 40 minut, przeniesiono ją na górę, a w międzyczasie przyjechał poseł Nitras” – powiedział do zebranych dziennikarzy poseł Kaleta.

 

„Rafał Trzaskowski mówił, że chce rozmawiać również z naszą opcją polityczną. Pan poseł Nitras jest egzemplifikacją postawy Rafała Trzaskowskiego, który boi się wyjść, porozmawiać z państwem, boi się obecności posłów, którzy kontrolują spółkę przez niego nadzorowaną” – kontynuował Kaleta.

 

„Ja się troszczę, żeby pan Kaleta nie spadł z tej instalacji, bo sobie nogę złamie i będzie na prezydenta Trzaskowskiego” – powiedział Nitras.

 

Całe nagranie z tego zajścia możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Źródło: Wirtualna Polska, You Tube

Foto: Twitter (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze