10.3 C
Warszawa
piątek, 22 marca, 2024

Ceniony prawicowy aktywista wskazuje jak zachować się podczas II tury. Posłuchajcie sami! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Już w niedzielę, Polki i Polacy rozstrzygną swoimi głosami, kto piastował będzie stanowisko Prezydenta RP w okresie kolejnej kadencji. Sondaże wskazują na zaciętą rywalizację o głosy wyborców, a zwłaszcza osób nie do końca zdecydowanych kogo poprą w II turze. Głos postanowił zabrać też pewien szczególny autorytet dla wielu zwolenników prawicy w Polsce.

 

Kontrowersje pojawiły się w ostatnim czasie wokół tego, jak zachowają się przy okazji II tury wyborów prezydenckich ludzie związani ze środowiskiem Konfederacji, którzy w I turze oddali swoje głosy na posła Krzysztofa Bosaka. Sporo z nich deklaruje bowiem, że pozostanie w domach, a niektórzy są jak można wywnioskować z ich wypowiedzi gotowi poprzeć prezydenta Warszawy, który w sprawach światopoglądowych zdaje się być wbrew ostatnim deklaracjom, na zupełnie innym biegunie.

 

Wypowiedź doktora Bawera Aondo-Akaa może być dla wielu patriotów i ludzi o prawicowych poglądach pomocna w dokonaniu wyboru względem tego czy pójść w niedzielę na wybory i na kogo oddać swój głos. Jest on bowiem znanym działaczem ruchu pro-life, ikoną ruchu wolnościowego oraz zaangażowanym w ważne dla wielu patriotów sprawy aktywistą.

 

Dr Aondo-Akaa nie kryje tego, że popiera w tych wyborach urzędującego prezydenta, o czym mówił już przed I turą tegorocznych wyborów. Teraz w specjalnym nagraniu wyjaśnił on, dlaczego jego głos będzie i w najbliższą niedzielę głosem poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy.

 

 

Źródło: Twitter/@Andruszkiewicz1

Fot.: Facebook/@Bawer.Polityk

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze