0.6 C
Warszawa
niedziela, 4 grudnia, 2022

Chwyta za serce i daje nadzieję! Patriotyczne dzieci są wśród nas… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Mawia się, że „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Równocześnie jednak, sporo ludzi może martwić się w naszym, a także innych krajach o to, że globalna moda i trendy wypierające lokalne tradycje i zasady mogą zaburzyć hierarchię wartości kolejnym pokoleniom. Dlatego też widok dzieci wychowywanych w duchu patriotyzmu jest dla dużego grona osób czymś bardzo budującym i dającym nadzieję na przyszłość.

 

Przy okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w sieci udostępniono materiał filmowym, na którym grupa polskich dzieci śpiewa wraz z dorosłymi znaną piosenkę powstańczą „Pałacyk Michla”. Wśród wykonawców oprócz najmłodszych zobaczyć i usłyszeć można też m.in. kombatanta, duchownego i dużo innych osób, którym wartości narodowe i nasza historia nie są obojętne.

 

Przygotowany materiał został udostępniony przez kanał Muzeum Powstania Warszawskiego na platformie YouTube. Warto zobaczyć, posłuchać, a także podzielić się tym nagraniem z innymi, ponieważ jest to z pewnością budujący przykład tego, jak duma z polskości łączy pokolenia.

 

 

 

Źródło: YouTube/Muzeum Powstania Warszawskiego

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze