Co najmniej 162 osoby nie żyją! Zabójczy żywioł… [WIDEO]

Żywioły są czymś czego człowiek nie jest w stanie powstrzymać, możemy jedynie przygotować się jak najlepiej aby zminimalizować straty przez nie spowodowane. Dzisiejszego poranka okrutny los spotkał setki mieszkańców Birmy, gdzie ulewne deszcze doprowadziły do prawdziwej tragedii…

 

 

Co najmniej 162 osoby nie żyją, taki bilans strat opublikowały władze tego azjatyckiego państwa, choć prawdopodobnie nie jest to niestety ostateczna liczba. Deszcz spowodował powstanie ogromnych ilości błota, które przekształciło się w lawinę na zboczach gór. Niestety u samego ich podnóża, w dolinie, istnieje kopalnia szlachetnych kruszców, w której każdego dnia pracują setki ludzi. Według świadków nie mieli oni jakichkolwiek szans aby się uratować. Wiele osób starało się do nich krzyczeć aby ostrzec przed zagrożeniem, lecz lawina była zbyt szybka i setki ludzkich żyć zostało przykrytych błotem i wodą.

 

Władze państwowe, oraz władze Hpakhant, bo tak nazywa się miejscowość w której przydarzyły się te straszne wydarzenia, mówią wyraźnie iż liczba ofiar wciąż będzie wzrastać. Jest to prawdopodobnie największa tego typu tragedia w Birmie. Wideo poniżej:

 

 

 

 

Źródło:

youtube.com

 

Komentarze

Komentarze