17.6 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024

Czy doszło do cudu nad Rzymem? Uchwyciła to kamera… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ludzie od wieków starają się dostrzec i potwierdzić obecność Boga w swoim życiu, wierząc iż Stwórca opiekuje się naszym światem. Nie dziwi więc też, że tego typu momenty, zwłaszcza gdy zostają uchwycone na kamerze wywołują spore poruszenie oraz ożywiają dyskusję. Należy jednak pamiętać, że Watykan bardzo skrupulatnie podchodzi do weryfikowania oraz potwierdzania nadprzyrodzonych zjawisk. Według naszych ustaleń jednak, także ten przypadek ma być prawdopodobnie badany przez wyznaczonych do tego ludzi w strukturach Kościoła.

 

Zdarzenie miało miejsce w dniu 27 marca, kiedy w Watykanie odbywała się w strugach deszczu modlitwa Papieża Franciszka na opustoszałym Placu Św. Piotra. Zwracał się on wówczas do Boga o ocalenie od pandemii koronawirusa. Działo się to przy obecności słynnej Ikony „Salus populi Romani” oraz cudownego Krzyża z kościoła San Marcello al Corso, który miał być procesyjnie noszony niegdyś po ulicach Rzymu, co uratowało to znane miasto przed zarazą.

 

27 marca miało miejsce również wyjątkowe błogosławieństwo „Urbi et orbi” udzielone przez Papieża. Całe wydarzenie było transmitowane w internecie oraz telewizji, a uwagę wielu ludzi przykuł pewien jeden moment i to co uchwycono na niebie.

 

Bardzo dużo ludzi mieszkających we Włoszech zaczęło udostępniać fragment relacji z tej wyjątkowej modlitwy, kiedy to na niebie pokazało się nagle coś przypominające sylwetkę kobiety w stanie błogosławionym. Dodatkowo z miejsca tego bije na nagraniu światłość, a jak wspomniane było wcześniej, była wówczas deszczowa pogoda.

 

Jak dowiedział się nasz portal, w kolejnych dniach dość szybko podjęta miała zostać decyzja w Watykanie o zbadaniu tego co się stało w celu ustalenia czy doszło do czegoś o znamionach objawienia. Sporo ludzi dostrzega tam bowiem Najświętszą Maryję Pannę, która chciała okazać swoją obecność wśród bojących się pandemii ludzi. Na oficjalne potwierdzenie lub obalenie informacji o objawieniu należy jednak poczekać i warto podchodzić do takich spraw spokojnie, zgodnie z tym jak takie sprawy bada Watykan.

 

Trzeba jednak nadmienić też, że po tym właśnie dniu, miała zacząć spadać we Włoszech liczba zgonów osób chorujących na COVID-19.

 

https://www.facebook.com/daniele.maraniello.94/videos/131900745053224/UzpfSTEwMDAwMjIxMDAwMDc5NDoyODM5MjAwNjEyODMwMjQ0/?q=niebie&epa=FILTERS&filters=eyJycF9hdXRob3IiOiJ7XCJuYW1lXCI6XCJhdXRob3JfbWVcIixcImFyZ3NcIjpcIlwifSIsInJwX2NyZWF0aW9uX3RpbWUiOiJ7XCJuYW1lXCI6XCJjcmVhdGlvbl90aW1lXCIsXCJhcmdzXCI6XCJ7XFxcInN0YXJ0X21vbnRoXFxcIjpcXFwiMjAyMC0wM1xcXCIsXFxcImVuZF9tb250aFxcXCI6XFxcIjIwMjAtMDNcXFwifVwifSJ9

 

 

Źródło: Facebook/Daniele Maraniello

Fot.: Needpix.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze