DRAMAT w rodzinie królewskiej! Ta tajemnica nie mogła wyjść na JAW…

O rodzinie królewskiej jest teraz bardzo głośno. Rozpisują się o niej zarówno media w Polsce jak i za granicą. Paparazzi śledzą ich każdy krok. Teraz jednak w rodzinie królewskiej być może doszło do dramatu. Według tabloidu ujawniona została bardzo poważna tajemnica. 

Jak wiadomo rodzina królewska z Wielkiej Brytanii strzeże swojej prywatności jak tylko może. Paparazzi jednak śledzą ich każdy krok dlatego też bardzo trudno jest ukryć cokolwiek. Najprawdopodobniej właśnie wyszła wielka tajemnica.

Według tabloidu wynika, że już niedługo na świat w rodzinie królewskiej przyjdzie kolejne dziecko. Książę William rzekomo potwierdził, że dziecko ma być już drodze.

Nie tak dawno jedna z gazet pisała o tym, że księżna Kate jest w czwartej ciąży. Dowodem na to miało być zdjęcie „ciężarnej” księżnej z rzekomym brzuszkiem. Nie są to jednak oficjalne informację i nikt z rodziny królewskiej tego nie potwierdził.

Jedyne źródła, które można znaleźć w tabloidzie to pałacowi informatorzy. Podobno to dzięki pandemii spodziewają się kolejnego dziecka.

Uwielbia spędzać czas z dziećmi. To sprawiło, że zapragnął mieć kolejne. Oczywiście Kate temu przyklasnęła. Podziela jego punkt widzenia.

-możemy przeczytać w tabloidzie, to właśnie twierdzą informatorzy.

Informacje te jednak mogą być nieprawdziwe. Chociażby z tego powodu, że książę William nie potwierdził tych spekulacji.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że to może być prawda?

Źródło: alaluna.pl

 

 

Komentarze

Komentarze