21.3 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Dramatyczny lot po oderwaniu skrzydła?! To nagranie wywołało sporo emocji [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Bycie pilotem to z pewnością realizowanie siebie wypełnione częstym ryzykiem, a także dużą brawurą. Tym bardziej, jeżeli pasją człowieka stają się podniebne akrobacje, przy których należy zachowywać często zimną krew oraz czujność, ponieważ stosunkowo mały błąd może czasami okazać się tragiczny w skutkach. Nie dziwi więc to, że takie nagrania wywoływać mogą spory dreszczyk emocji u wielu internautów.

 

Choć dokładne źródło tego materiału filmowego oraz jego historia nie jest znana ze szczegółami, to jednak nagranie było często komentowane oraz udostępniane wśród ukraińskich użytkowników Facebooka. To co na nim uchwycono wywołało jednak też poruszenie poza granicami naszych wschodnich sąsiadów.

 

Na filmie tym widzimy jak w trakcie akrobacji dochodzi do poważnej awarii, za jaką bez wątpienia należy uznać oderwanie się jednego ze skrzydeł. Osoba pilotująca maszynę zdołała zachować jednak kontrolę nad sterami bez popadania w panikę i wylądować bez narażenia siebie i innych ludzi w okolicy na odniesienie poważniejszych obrażeń.

 

Zobaczcie sami!

 

https://www.facebook.com/KovalyovAndre/videos/898886897204318/

 

 

Źródło: Facebook/Kovalyov Andrew

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze