Dwie pary robiły TO na wieży widokowej. Nagrania wyciekły do internetu

Nagrania dwóch par, które uprawiały seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna trafiły do internetu. Głównym bohaterom filmiku grozi surowa kara.

 

Dwie pary szukające przygód postanowiły, że wieża widokowa w Świętnie koło Wolsztyna jest idealnym miejscem na seks. Prawdopodobnie jednak nie zdawały one sobie sprawy z tego, że na obiekcie jest wewnętrzny monitoring. Zarejestrował on miłosne uniesienia dwóch par, a nagrania z tego zdarzenia trafiły po jakimś czasie do sieci, o czym poinformował portal Wolsztyn.naszemiasto.pl. „Kamera monitorująca bezpieczeństwo i porządek na wieży widokowej w Świętnie, gminie Wolsztyn zarejestrowała miłosne uniesienia dwóch par” – napisano na łamach portalu.

 

Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis potwierdził natomiast z ubolewaniem, że nagrania te trafiły do sieci. Przyznał również, że „zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości”.

 

Głodnym przygód parom grozi natomiast za ich uczynek kara. Burmistrz Wolsztyna zgłosił zawiadomienie do prokuratury, która analizuje obecnie całą sprawę. Główni bohaterowie tej historii za dopuszczanie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń mogą otrzymać grzywnę do 1,5 tysiąca złotych, naganę, karę aresztu, lub nawet ograniczenia wolności.

 

Osobie, która udostępniła do sieci ich nagrania grozi natomiast od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Ściganie jednak tego człowieka może rozpocząć się dopiero na wniosek pokrzywdzonych.

 

Źródło: Radio Zet

Foto: Flickr

Komentarze

Komentarze