15.6 C
Warszawa
wtorek, 6 czerwca, 2023

Dźgnął nożem kobietę w ciąży we własnej obronie! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Każdego dnia, pomimo iż nie jesteśmy tego świadomi i nie słyszymy o tym wszystkim, w całej Polsce rozgrywają się przeróżne ludzkie tragedie. Jedne z nich wynikają z ogromnego pecha, inne zaś z głupoty czy agresji, które to towarzyszą wielu naszym decyzjom.

 

 

To właśnie te dwie wspomniane cechy doprowadziły do niezwykle niebezpiecznej ale też oburzającej sytuacji na jednym z polskich osiedli. Doszło tam do konfrontacji mężczyzny wyglądającego na mniej więcej 30 lat, z trójką młodych ludzi, którzy to według świadków zaatakowali go gdy ten wracał do domu.

 

 

Ponoć nie była to pierwsza tego typu sytuacja, gdyż mężczyzna stał się obiektem ataków i szydzenia młodzieży jakiś czas temu. 5 dni temu doszło jednak do eskalacji tego napięcia.

 

 

Dzieciaki bowiem zaatakowały go pięściami oraz pałkami teleskopowymi. W pewnym momencie mężczyzna uciekł do jednego z bloków, tracąc wcześniej wszystkie niesione ze sobą rzeczy. Po chwili postanowił więc po nie wrócić… z nożem w ręce. Gdy został ponownie zaatakowany nie zawahał się go użyć i dźgnął dziewczynę będącą jednym z napastników. Jak się później okazało, była ona w początkowym stadium ciąży. Wideo poniżej:

 

 

 

Źródło:

fb.com

wallpaperflare.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze