29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Dziennikarz zadał pytanie Trzaskowskiemu. Skandaliczna odpowiedź kandydata na prezydenta! (WIDEO)

Zobacz koniecznie

W niedzielę odbyły się wybory prezydenckie, w których Polacy mogli wybrać prezydenta na kolejne lata. Według oficjalnych wyników w lipcu odbędzie się II tura, w której wezmą udział Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Niedawno jeden z dziennikarzy zadał pytanie kandydatowi z ramienia KO. Jednak jego odpowiedź można zaliczyć do niezbyt udanych!

Niedawno kandydat Koalicji Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski był obecny na wiecu w Płocku. Podczas tegoż spotkania dziennikarz Polsat News postanowił zadać Trzaskowskiemu pytanie o nieoczyszczone ścieki płynące z Warszawy.

Co zrobił Rafał Trzaskowski? Z początku się roześmiał i nie odpowiedział na pytanie, a później odpowiedział na zadane pytanie przez cały czas się śmiejąc.

Szanowni Państwo, kto jak kto, ale ja i pan prezydent Płocka świetnie pamiętamy te wszystkie manipulacje sprzed ostatnich lat i właśnie słuchajcie drodzy państwo, właśnie o tym są te wybory.

-powiedział.

 I tego też wszyscy mają serdecznie dość – manipulacji, wymyślania tematów. Pan myśli naprawdę, że ktoś się na to nabierze? Że pan ich nabierze, że jak jest burza i leci woda do Wisły to powoduje jakiś poważny problem?

-dodał.

Ta odpowiedź poirytowała ludzi. Filmik z tego wydarzenia trafił do sieci.

Reakcja Trzaskowskiego – głupi uśmieszek i tekst, że „właśnie o to walczymy, aby takie pytania nie były zadawane”, a wszystko przy buczeniu grupies. Szok, że w Polsce coś takiego przechodzi.

-tak skomentowano zachowanie Trzaskowskiego w sieci.

Co sądzicie na temat takiej wypowiedzi?

 

Źródło: propolski.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze