Gwiazda Brzyduli i Przyjaciółek ma koronawirusa!

W Polsce od wielu miesięcy rozprzestrzenia się koronawirus. Codziennie przybywa bardzo dużo nowych zakażeń. Teraz w polskich mediach pojawiła się informacja, że znana, polska aktorka zarażona jest groźnym wirusem. Wiecie o kogo chodzi? 

Od wielu miesięcy w Polsce przybywa zakażeń koronawirusem. Mimo zniesienia niektórych obostrzeń nic nie wskazuje na to, że Polacy wrócą do pełni normalnego życia. Spora część ekspertów twierdzi, że zimą dojdzie do kolejnej fali epidemii, wtedy też najprawdopodobniej powrócą wszelkie obostrzenia.

Jak informuje magazyn Show znana, polska gwiazda jest chora na koronawirusa. Mowa tutaj o takiej aktorce jak Małgorzata Socha, która znana jest głównie z produkcji takich jak: Przyjaciółki, Brzydula, czy  Oh Karol.

Informacje o tym, że aktorka może być zarażona pojawiały się już od jakiegoś czasu i nawet media o tym spekulowały. Teraz potwierdził to magazyn Show. Podobno Socha bardzo łagodnie przechodzi chorobę.

Jak się okazuje aktualnie prace nad zdjęciami do serialu Przyjaciółki z tego też powodu zostały wstrzymane. Teraz wszyscy czekają, na powrót do zdrowia gwiazdy.

Lubicie filmy z udziałem Małgorzaty Sochy?

 

Źródło: onet.pl

Foto: zrzut ekranu/ YouTube

Komentarze

Komentarze