12.3 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

HIT! Gdy rzuciła go dziewczyna, wjechał samochodem prosto do jej bloku [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ludzie niestety nie zawsze są w stanie ze sobą żyć. Często okazuje się to po jakimś czasie i prowadzi do rozwodów, czy zakończenia związku. 

 

 

U niektórych taka sytuacja jest czymś naturalnym i nie wpływa zbytnio na ich sposób funkcjonowania, u innych zaś prowadzi nawet do depresji czy samobójstwa. Bardzo duży odsetek ludzi po rozstaniu sięga także po alkohol i „zatapia swoje smutki w butelce wódki”.

 

 

Tak było w tym przypadku, mającym miejsce w Czechach. Jednakże mężczyzna, który został opuszczony nie jest chyba w stanie pogodzić picia alkoholu z rozsądnym i odpowiedzialnym zachowaniem, bowiem…  po wypiciu dużej ilości alkoholu wsiadł za kółko i pojechał pod blok byłej już partnerki. Tam zaś postanowił bez namysłu wjechać pojazdem w drzwi wejściowe budynku całkowicie je dewastując.

 

 

Na szczęście nikogo nie było w przedsionku i obyło się jedynie na stratach materialnych. Mężczyzna zaś po chwili wrócił do baru nieopodal, gdzie policjanci znaleźli go z 4 promilami alkoholu. Dziewczyna chyba nie żałuje swojej decyzji…

Wideo z sytuacji poniżej:

 

 

https://www.facebook.com/toteraz/videos/977566629362099

 

 

Źródła:

fb/ToTeraz

pxfuel.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze