9.7 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Hofman niezwykle ostro o Biedroniu! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W czasie wywiadu z Robertem Mazurkiem, na łamach stacji radiowej RMF FM, Adam Hofman – poseł PiS w latach 2005-2015, wypowiedział się niezwykle dosadnie na temat jednego z kandydatów na fotel prezydenta w I turze wyborów. 

 

Mowa o Robercie Biedroniu – liderze partii Wiosna, oraz jednym z najbardziej charakterystycznych i medialnych polityków koalicji „Lewicy” złożonej właśnie z Wiosny, SLD oraz partii Razem. Według byłego już polityka, Biedroń słabo wypada w swoim zawodzie, a „do polityki wniósł tylko to, że jest gejem”.

 

Są to odważne słowa biorąc pod uwagę to, że Biedroń niewątpliwie osiągnął już spory sukces wygrywając wybory prezydenckie w Słupsku i wchodząc z Wiosną do Parlamentu Europejskiego. Wybory prezydenckie pokazały jednak, że poparcie dla jego indywidualnie nie jest duże, a wręcz jest bardzo małe, gdyż otrzymał troszkę powyżej 2 punktów procentowych poparcia. Czy jego sława rzeczywiście wynika tylko z orientacji seksualnej i jak tłumaczy swoje słowa A. Hofman? Zobaczcie poniżej:

 

 

Źródło:

twitter.com

wikipedia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze