12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Jakubiak vs Winnicki w TVP! Ostra wymiana zdań [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do niezwykle zaciekłej i ciekawej wymiany zdań doszło podczas programu telewizyjnego TVP – „#StudioPolska”. Jednymi spośród zaproszonych gości byli Marek Jakubiak – kandydat na prezydenta 2020 i były poseł na Sejm RP, oraz Robert Winnicki, czyli aktualny poseł Konfederacji. 

 

Pomimo iż obaj panowie wydawać by się mogło, że wywodzą się z jednego środowiska narodowo-konserwatywnego, to bardzo mocno poróżnili się w jednej kwestii.

 

Jakubiak oraz kilku innych gości będących przedstawicielami obozu władzy zarzucili Konfederacji tchórzostwo oraz postawienie wszystkiego na interes partyjny, zamiast działania dla dobra Polski. Tym miałoby być według nich stanowcze poparcie Andrzeja Dudy w II turze wyborów prezydenckich. Przypomnijmy tutaj, że jedynym kandydatem, który na to się zdecydował był właśnie Jakubiak.

 

Winnicki wyśmiał tę tezę, oraz sugerowanie że poparcie urzędującego prezydenta było jedynym słusznym wyjściem dla osób którym zależy na Polsce. Wytknął także Jakubiakowi iż właśnie przez takie myślenie i poglądy zdobył on tylko nieco ponad 30 tysięcy głosów. To rozjuszyło osoby w studio i doprowadziło do dalszej dyskusji. Zobaczcie sami:

 

 

 

Źródło:

tvp.pl

wykop.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze