16.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024

KATASTROFA w Bydgoszczy! Na JAW wyszły nowe fakty…

Zobacz koniecznie

Niedawno media w Polsce poinformowały o katastrofie lotniczej w Bydgoszczy. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje w sprawie. Zmarła bowiem obywatelka Włoch. 

Dwa dni temu (14 lipca) w Bydgoszczy doszło do wypadku awionetki, która rozbiła się na pasie lotniczym. W wypadku zginęły dwie osoby, jednak wciąż nie znano szczegółów zdarzenia. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty. Okazuje się, iż jedną z osób, które zginęły w wypadku jest obywatelka Włoch.

Samolot dwusilnikowy Tecnam szkoły latania, z dwiema osobami na pokładzie (pilot/instruktor i kursantka) wykonując manewr low-pass w ramach lotu szkoleniowego, uderzył w ziemię w południowo-wschodniej części lotniska.

-takie informacje możemy przeczytać na Facebooku. Dotyczą one szczegółów całego zdarzenia.

W wypadku zginął 60-letni instruktor i 24-letnia kursanta, która pochodziła z Włoch.

Na razie nie wiadomo jednak kim był 60-latek, wiadomo natomiast, iż miał opinię osoby dobrej i doświadczonej w swoim fachu.

Zdarzenie miało miejsce poza drogą startową i nie zakłóciło pracy lotniska. Wszystkie zaplanowane operacje lotnicze odbywały się zgodnie z planem. Składamy kondolencje i wyrazy współczucia rodzinom i bliskim ofiar.

-możemy również przeczytać na Facebooku.

Na razie jednak nie ma żadnych informacji śledczych. Takie informacje najprawdopodobniej pojawią się dopiero w okolicach piątku tj. 17 lipca. Teraz planuje się przeprowadzenie sekcji zwłok ofiar.

 

Źródło: o2.pl

Foto: archiwum

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze