0 C
Warszawa
sobota, 28 stycznia, 2023

Kinga Duda tańczy i śpiewa w kusym stroju. To nagarnie podbija internet! (WIDEO)

Zobacz koniecznie

O Kindze Dudzie zrobiło się bardzo głośno po wyborczym wieczorze prezydenta oraz jej przemówieniu na tym wydarzeniu. Teraz natomiast sieć podbija nagranie z czasów licealnych, na którym córka Andrzeja Dudy tańczy i śpiewa.

 

Kinga Duda po ukończeniu gimnazjum w 2011 r. dostała się do I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego nazywanego przez Krakusów – Nowodworkiem. Od zawsze uznawane było ono za jedne z najlepszych oraz elitarnych liceów w Krakowie.

 

Corocznie przed świętami przygotowywane przez uczniów były tam spektakle, które miały charakter satyryczny. Nastolatkowie zazwyczaj mogli w nich zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, ale również pożartować sobie z nauczycieli. W jednym z takich spektakli wystąpiła Kinga Duda.

 

Była ona przebrana za ponętną nauczycielkę i miała na szyi zarzucone różowe boa w broadwayowskim stylu. Jej występ spotkał się ze sporym aplauzem ze strony publiczności. Teraz nagarnie z jej spektaklu podbija sieć. Część internautów jest zachwycona. Pojawiły się nawet komentarze, że „jakby puścili to w TV jako spot to Duda miałby 2x tyle głosów”.

 

 

Źródło: Gazeta Krakowska, Onet, You Tube

Foto: You Tube/ Onet News (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze