25.3 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

Kobieta zaatakowała małe dziecko. Dramat w Jaworznie!

Zobacz koniecznie

Małe dzieci, to oczko w głowie dla każdego rodzica. Żaden z nich nigdy nie mógłby wyobrazić sobie ze coś mogłoby się stać z jego pociechą. Taki koszmar musieli przeżyć rodzice małej 6-latki, która brutalnie została zaatakowana podczas zabawy  z rówieśnikami na ulicy.

 

 

Jak poinformował „RMF24”, do brutalnego ataku miało dojść w poniedziałkowy wieczór. Wtedy to obca, 46-letnia kobieta wyszła z parkingu i  rzuciła kostką brukową w stronę gromady dzieci.

 

 

Pech chciał, że kamień uderzył w głowę 6-letnią Oliwię, która straciła przytomność. Obecni podczas zdarzenia świadkowie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Kobieta zdążyła zbiec. Dziecko zostało natychmiast przewiezione do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

 

 

Dziecko przeszło kilkunastogodzinną operację. Dziewczynka miała pękniętą czaszkę i straciła dużo krwi. Lekarze  ocenili jej stan na obecną chwilę jako stabilny. Miała dużo szczęścia, że nie doszło do trwałego uszkodzenia mózgu. Dziś postawiła już pierwsze kroki,a jeszcze w tym tygodniu wróci do domu.

 

 

Sprawczynię policja ujęła już po kilku godzinach, okazała się nią Klaudia S. z tej samej miejscowości. Według ustaleń mieszkańców kobieta była „dziwna”. Zaczepiała ludzi, a kiedy Ci nie chcieli z nią rozmawiać – wszczynała awantury publiczne. nigdy jednak nie atakowała fizycznie ludzi.

 

 

 

Świadkowie opowiadają, iż dzieci w żaden sposób w nie prowokowały kobiety do ataku.

 

 

Jak poinformował prokurator rejonowy w Jaworznie, Jacek Nowicki obecnie kobiecie grozi zarzut usiłowania zabójstwa

 

Dnia 13 lipca 2020 roku została zatrzymana osoba podejrzewana o ten czyn. Przedstawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa. Kobieta w wieku 46-lat nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Odmówiła składania wyjaśnień, odmówiła składania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania.

-powiedział w wywiadzie prokurator.

 

Kobieta została przebadana przez lekarzy pod kątem psychicznym.

 

 

Źródło: rmf24.pl ; radio.katowice. pl ; tvn24.pl ;  Policja Śląska/twitter

Fot.: Policja Śląska/twitter (zrzut ekranu)

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze