20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Krwawe sceny w Małopolsce! Doszło do brutalnego morderstwa?

Zobacz koniecznie

Niestety to nowe smutnie wieści, które obiegają polskie media w ostatnim czasie i które dotyczą krwawego ataku dokonanego na terenie Polski. Niestety zginął kolejny człowiek zaatakowany nożem.

 

Do dramatycznych scen doszło na terenie województwa małopolskiego, a dokładniej w miejscowości Czarny Dunajec leżącej na terenie powiatu nowotarskiego. O sprawie poinformował portal Rmf24.pl.

 

Jak przekazali dziennikarze, to właśnie na terenie Czarnego Dunajca dokonano makabrycznego odkrycia. Znalezione zostały tam zwłoki człowieka. Ciało należeć ma do 62-letniego mężczyzny, który jak wszystko na to wskazuje został pozbawiony w brutalny sposób życia.

 

Ofiara miała zostać zaatakowana przez uzbrojonego w ostre narzędzie napastnika. Śledczy prowadzą jednak działania, które mają dać odpowiedź na temat tego jak doszło do tragicznego w skutkach zajścia.

 

Alarmujące zawiadomienie dotyczące śmierci mężczyzny zostało zgłoszone na policję przez pracownika znajdującego się w tej okolicy ośrodka zdrowia. Funkcjonariusze policji przybyli na miejsce tragedii, po oględzinach zwłok stwierdzili, że na zwłokach znajdują się liczne rany kłute.

 

W jednym z mieszkań, w którym najprawdopodobniej mieszkał zabity mężczyzna, zatrzymana została przebywająca tam 62-letnia partnerka ofiary. W wydychanym przez nią powietrzu stwierdzony miał zostać prawie promil alkoholu przy okazji badania przeprowadzonego przez policję.

 

Funkcjonariusze policji prowadzący działania wyjaśniające okoliczności tragedii, pracują na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Pxfuel

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze