12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Krwawy atak! Jest wielu zabitych w wyniku masakry…

Zobacz koniecznie

W tym kraju jest naprawdę niebezpiecznie. Ciągłe ataki czy wojny gangów. Teraz  jeszcze pojawił się problem koronawirusa, który bardzo zmienił życie mieszkańców Meksyku. Ostatnio miała miejsce wojna gangów narkotykowych w wyniku, której doszło do masakry. Zabitych zostało sporo osób. 

Mowa tutaj o Meksyku, gdzie bardzo często dochodzi do różnego rodzaju ataków gangów narkotykowych.

Ostatnio w mieście Irapuato, w stanie Guanajuato grupa mężczyzn posiadających broń pojawiła się w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień narkotykowych. Nie wiadomo do końca jaki był cel tego ataku wiadomo natomiast, że atakował gang narkotykowy i według gubernatora stanu chodzi tu o wojnę pomiędzy gangami.

Jak się okazuje mimo, że w Meksyku takiego typu ataków jest dużo, był to jeden z największych i najbardziej krwawych ataków. Ostatnio do tak krwawego ataku doszło w 2010 roku, w wyniku którego zabitych zostało 19 osób. Tym razem jak mogliśmy się dowiedzieć od władz zabitych zostało aż 24 osób (czyli rekord, patrząc na ostatni atak w 2010 roku), 7 rannych, a tym 3 osoby są bardzo ciężko ranne.

Stan Guanajuato w Meksyku został uznany za najbardziej przestępczy w całym Meksyku. Zajął bowiem pierwsze miejsce. W tym stanie bardzo często dochodzi do walk głównie pomiędzy gangiem lokalnym, a gangiem narkotykowym w Jalisco.

 

Źródło: wnp.pl

Foto: Pixabay.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze